Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Zespół

MARZENA KOZŁOWSKA
Współwłaścicielka Boomerang Pilates Studio.

 

 

Boomerang Pilates Studio powstało z pasji do ruchu. Ruch to życie. Zostaliśmy zaprojektowani do ruchu, bezruch nas niszczy. Ponieważ współcześnie mamy coraz mniej okazji do spontanicznego wysiłku fizycznego – coraz więcej czasu spędzamy siedząc a zdobycze cywilizacyjne wyręczają nasze mięśnie na każdym kroku – tym ważniejsze staje się poszukiwanie okazji do dobrego ruchu. Takim ruchem jest bez wątpienia pilates.

Pilates jest dla każdego niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności. Genialność tej metody polega na tym, że u swych podstaw ma zasadę adaptacji do konkretnych potrzeb konkretnego człowieka. Pilates przynosi korzyści nie tylko ciału, poprawia też samopoczucie i jakość życia. Chcesz poczuć się dobrze ze swoim ciałem, wypróbuj pilates.

Sama ćwiczę pilates od ponad dekady, połowę tego okresu jako aktywny instruktor cały czas podnosząc swoje kwalifikacje na kolejnych szkoleniach. W tym roku zakończyłam szkolenie Comprehensive Teacher Training Program Global w jednej z najlepszych światowych szkół BASI Pilates. Obecnie jestem w procesie praktyk i przygotowania do egzaminu.

Ukończyłam też podyplomowe studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w zakresie jogi i relaksacji. Prywatnie praktykuję astanga jogę, która jest moją drugą miłością równoważną tej do pilatesu.

Mam narzędzia, wiedzę i doświadczenie, by zabrać cię w podroż do zdrowszego, sprawniejszego ciała. Przyjdź i spróbuj, a będziesz wracać!

 

 

 

 

MARTYNA CZARNECKA


Martyna jest związana ze sportem od dziecka, głównie poprzez taniec. To właśnie ta dyscyplina, jak sama podkreśla, nauczyła ją precyzji ruchu oraz skupienia na technice. Instruktorem tańca została bardzo wcześnie, mając jedynie 16 lat.

„To była miłość od pierwszych zajęć. Z czasem do treningów tanecznych zaczęłam dokładać wzmacnianie poprzez pilates. Szybko ta forma ruchu zawładnęła moim sercem i zaczęłam się rozwijać w tym kierunku. Bardzo zależy mi, żeby na moich zajęciach słuchać swojego ciała. Ono wie najlepiej, co jest dla nas najlepsze” – podkreśla Martyna.

Kwalifikacje:
• Praca na matach moduł I i II – Body Balanced Pilates School
• Praca w grupach zwiększonego ryzyka – Body Balanced Pilates School
• Instruktor sportu - specjalizacja: fitness
• Instruktor rekreacji ruchowej - specjalizacja: taniec
• Warsztaty Floor Barre
• Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 1 - Train Like Dancers
• Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 2 - Train Like Dancers

Martyna prowadzi w Boomerang Pilates Studio zajęcia Pilates Barre.

Pilates barre to trening inspirowany tańcem klasycznym z wykorzystaniem technik pilatesu i jogi. Tak skomponowane, holistyczne zajęcia pomagają poprawić postawę ciała, wzmacniają mięśnie i wysmuklają sylwetkę. Wymagają również sporej koncentracji oraz kontroli, dzięki czemu ruchy nabierają gracji i delikatności.

Podczas zajęć wykorzystywany jest czasem mały sprzęt taki jak mała piłka pilatesowa czy taśmy, a także barre, czyli drążek znany z tańca klasycznego. Ćwiczenia wykonywane są w rytm muzyki, co dodatkowo pozwala popracować nad poczuciem rytmu, ale też po prostu sprawia dodatkową przyjemność.

Paulina Załuska

PAULINA ZAŁUSKA

Pełna pasji instruktor fitness, zdrowego kręgosłupa, licencjonowany instruktor BODYART oraz DEEPWORK.

Paulina prowadzi zajęcia pilates na macie, a także na sprzętach – reformer. Kwalifikacje Instruktora Pilates Reformer zdobyła w trakcie szkolenia w MK Pilates Poland; edukację tę kontynuuje, pogłębiając wiedzę i doskonaląc warsztat.

MK Pilates, to uznana i rozpoznawalna na całym świecie szkoła, stworzona przez Michaela Kinga, przygotowująca instruktorów Pilates do pracy zarówno na macie, jak i na urządzeniach, podczas treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych.

Podstawy metody pilates Paulina zdobyła w Personal Pilates Studio u Ani Podsiedlik-Ciebiery (certyfikowana nauczycielka szkoły Body Control Pilates).

Z wykształcenia Paulina jest filologiem polskim. Jej pasją stał się jednak ruch i ciało. Jak sama mówi, fascynacja ta sprawiła, że postanowiła działać na sali treningowej.

„Moim konikiem jest tematyka powięzi i to, jak wpływa na nasze ciało oraz umysł. Interesuję się również psychosomatyką, dlatego na zajęciach bardzo często skupiam się na niuansach pozwalających rozluźnić ciało i zmniejszyć napięcie wywołane stresem” – mówi o sobie.

Paulina ma na swoim koncie także wielopoziomowe szkolenia z zakresu metody DEEPWORK oraz BODYART. Może też pochwalić się ukończeniem licznych warsztatów, m.in. dotyczących   stretchingu powięziowego (Good Move - Studio Dobrego Ruchu) oraz treningu dla zdrowego kręgosłupa (Good Move - Studio Dobrego Ruchu).

„Mimo wewnętrznego szaleństwa i niespożytej energii zajęcia z zakresu body&mind dały wiele dobrego mojemu ciału i umysłowi. Kiedy potrzebuję – zwalniam, kiedy mam w sobie energię – przyśpieszam. Moje motto: Bądź w ruchu. Oddychaj. Odnajdź siebie!” – podkreśla Paulina.

Kwalifikacje:

 • Instruktor Pilates Reformer – Level I – MK Pilates Poland
 • Szkolenie DEEPWORK Reloaded
 • Szkolenie BODYART Myofascials – Level II
 • Szkolenie BODYART Advance Exercise – Level II
 • Instruktor DEEPWORK Basic – Euro Fitness School
 • Instruktor BODYART Basic – Level I – BODYART Polska
 • Instruktor Pilates Basic – Personal Pilates Studio
 • Szkolenie BLACKROLL MOVEMENT – Blackroll Polska
 • Warsztaty Stretching powięziowy – Good Move - Studio Dobrego Ruchu
 • Warsztaty Zdrowy kręgosłup – Good Move - Studio Dobrego Ruchu
 • Instruktor sportu – specjalność: FITNESS

ANIA RUDNICKA-ŚWITKIEWICZ


Dyplomowana instruktor pilatesu na macie i reformerze, instruktor fitness, terapeuta ruchowy kręgosłupa. Obecnie przygotowuje się do procesu certyfikacji na instruktora pilates studio. Wiedzę i umiejętności zdobywała w Open Mind Pilates & Therapy School, Movimento Pilates i Michael King Pilates Poland.

 

Prowadzi treningi personalne i grupy na sprzętach oraz zajęcia grupowe na macie (pilates, zdrowy kręgosłup, wzmacnianie). Specjalizuje się w treningu prozdrowotnym kręgosłupa.

Z wykształcenia magister dietetyki SGGW z doświadczeniem w pracy klinicznej .

Interesuje się treningiem medycznym, siłowym oraz wykorzystaniem pilatesowych sprzętów w terapii ruchem. Od niedawna prowadzi swoją stronę na fb: https://www.facebook.com/a.rudnickaswitkiewicz

 

Kwalifikacje:

- Dyplomowany instruktor Pilates Matwork (OM Pilates School)

- Dyplomowany instruktor Reformer Pilates (OM Pilates School)

- Szkolenia sprzętowe: Wunda Chair, Ladder Barrel, Spine Corrector, Wieża

- Trener terapeuta o specjalności Kręgosłup, Senior, Dno Miednicy (OM Therapy School)

- szkolenia Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa na małym i dużym sprzęcie (Movimento Pilates Magdalena Nowak)

- Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness (Polska Akademia Sportu)

IZA PROKOPEK


Zawodowa tancerka, choreograf, pedagog tańca, instruktor pilates i joginka.

Iza zajmuję się tańcem od najmłodszych lat. Głównie jest to taniec współczesny; jest związana z teatrem tańca; występowała na wielu polskich i zagranicznych scenach. Od 10 lat prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne w całej Polsce.

Absolwentka Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunku Taniec o specjalności tancerz - choreograf oraz studiów magisterskich o specjalności pedagogika tańca i choreografia.

„Uważam że ruch jest piękną formą autoterapii. Ważna dla mnie jest świadoma praca z ciałem i synchronizacja ruchu z oddechem” – podkreśla. Jak dodaje, połączenie jogi, pilatesu i tańca daje wiele możliwości gry ruchem, wzmocnienia ciała i świadomej pracy z nim.

Iza prowadzi w Boomerang Pilates Studio zajęcia Flex&Strong, będące połączeniem jogi i pilatesu, a także na Wprowadzenie do asztangi, gdzie uczy od podstaw tej dynamicznej i atletycznej formy jogi.

Kwalifikacje:

VINYASA YOGA 200H Teacher Training

Pilates Mata - Train Like Dancers

Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 1 - Train Like Dancers

Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 2 - Train Like Dancers

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.