Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Zespół

MARZENA KOZŁOWSKA
Współwłaścicielka Boomerang Pilates Studio.

Boomerang Pilates Studio powstało z pasji do ruchu. Ruch to życie. Zostaliśmy zaprojektowani do ruchu, bezruch nas niszczy. Ponieważ współcześnie mamy coraz mniej okazji do spontanicznego wysiłku fizycznego – coraz więcej czasu spędzamy siedząc a zdobycze cywilizacyjne wyręczają nasze mięśnie na każdym kroku – tym ważniejsze staje się poszukiwanie okazji do dobrego ruchu. Takim ruchem jest bez wątpienia pilates.

Pilates jest dla każdego niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności. Genialność tej metody polega na tym, że u swych podstaw ma zasadę adaptacji do konkretnych potrzeb konkretnego człowieka. Pilates przynosi korzyści nie tylko ciału, poprawia też samopoczucie i jakość życia. Chcesz poczuć się dobrze ze swoim ciałem, wypróbuj pilates.

Sama ćwiczę pilates od ponad dekady, a od 2016 roku jako aktywny instruktor cały czas podnosząc swoje kwalifikacje na kolejnych szkoleniach. Ukończyłam m.in. szkolenia w dwóch wiodących światowych szkołach pilates:

 • Comprehensive Teacher Training Program Global BASI Pilates
 • Intensive Reformer STOTT PILATES® 

Ukończyłam też podyplomowe studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w zakresie jogi i relaksacji. Prywatnie praktykuję astanga jogę, która jest moją drugą miłością równoważną tej do pilatesu.

Mam narzędzia, wiedzę i doświadczenie, by zabrać cię w podroż do zdrowszego, sprawniejszego ciała. Przyjdź i spróbuj, a będziesz wracać!

 

 

 

 

MARTYNA CZARNECKA


Martyna jest związana ze sportem od dziecka, głównie poprzez taniec. To właśnie ta dyscyplina, jak sama podkreśla, nauczyła ją precyzji ruchu oraz skupienia na technice. Instruktorem tańca została bardzo wcześnie, mając jedynie 16 lat.

 

„To była miłość od pierwszych zajęć. Z czasem do treningów tanecznych zaczęłam dokładać wzmacnianie poprzez pilates. Szybko ta forma ruchu zawładnęła moim sercem i zaczęłam się rozwijać w tym kierunku. Bardzo zależy mi, żeby na moich zajęciach słuchać swojego ciała. Ono wie najlepiej, co jest dla nas najlepsze” – podkreśla Martyna.

 

Kwalifikacje:

 • Praca na matach moduł I i II – Body Balanced Pilates School
 • Praca w grupach zwiększonego ryzyka – Body Balanced Pilates School
 • Instruktor sportu - specjalizacja: fitness
 • Instruktor rekreacji ruchowej - specjalizacja: taniec
 • Warsztaty Floor Barre
 • Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 1 - Train Like Dancers
 • Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 2 - Train Like Dancers
 • Pilates Reformer – Train Like Dancers

IZA PROKOPEK

Zawodowa tancerka, choreograf, pedagog tańca, instruktor pilates i joginka.

Iza zajmuję się tańcem od najmłodszych lat. Głównie jest to taniec współczesny; jest związana z teatrem tańca; występowała na wielu polskich i zagranicznych scenach. Od 10 lat prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne w całej Polsce.

Absolwentka Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunku Taniec o specjalności tancerz - choreograf oraz studiów magisterskich o specjalności pedagogika tańca i choreografia.

„Uważam że ruch jest piękną formą autoterapii. Ważna dla mnie jest świadoma praca z ciałem i synchronizacja ruchu z oddechem” – podkreśla. Jak dodaje, połączenie jogi, pilatesu i tańca daje wiele możliwości gry ruchem, wzmocnienia ciała i świadomej pracy z nim.

 

Kwalifikacje:

VINYASA YOGA 200H Teacher Training

Pilates Mata - Train Like Dancers

Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 1 - Train Like Dancers

Przygotowanie Motoryczne Tancerzy - Level 2 - Train Like Dancers

Pilates Reformer – Train Like Dancers

BEATA KUBALSKA


Od 2013 r. dyplomowana instruktorka Pilates. Prowadzi zajęcia na macie, z użyciem małego sprzętu oraz na reformerze. Zawodowo łączy rolę instruktorki i psychoterapeuty, pracując głównie z nastolatkami i dorosłymi. Od 15 lat miłośniczka tańca w różnych jego odsłonach – od bachaty przez taniec współczesny aż po tańce swingowe. W 2023 zdobyła tytuł  Mistrzyni Polski i Wicemistrzyni Europy IDO w stepowaniu.

W pracy indywidualnej dobiera ćwiczenia ukierunkowane na osiągnięcie celów klienta. Ceni sobie luźną i wesołą atmosferę.

Kwalifikacje:

 • Certfikowana instruktorka Pilates – Polska Akademia Sportu, 2013 r.
 • Trener terapeuta, specjalność: kręgosłup - Open Mind, 2020 r.
 • Psychoterapeuta Tańcem i Ruchem – Polski Instytut DMT, 2023 r.

Pozostałe szkolenia:

 • Pilates MAT 1, MAT 2 - Open Mind, 2017 r.
 • Pilates na małym sprzęcie (body ball, soft ball, band, roller, magic circle) – Open Mind, 2017
 • Trening w ciąży - REHA-FIT, 2019 r.
 • Pilates Reformer – Train Like Dancers, 2023

AGNIESZKA JANKOWSKA

Pasjonatka sportu i zdrowego stylu życia. Medalistka amatorskich turniejów tańca latynoamerykańskiego ProAm.

"Pilates odkryłam jako bardzo skuteczną formę wsparcia rehabilitacji, która okazała się konieczna po przebytej kontuzji. Najbardziej cenię w tej metodzie precyzję ruchu oraz możliwość indywidualnego doboru ćwiczeń do potrzeb podopiecznych" – podkreśla.

Agnieszkę będziecie mogli spotkać w Boomerangu m.in. w niedzielne i sobotnie popołudnia. Poprowadzi dla Was zajęcia na reformerach.

Kwalifikacje:
 • Pilates Reformer - Intensive Reformer STOTT PILATES
 • Pilates Mata - My Pilates Methods
 • Zoga Movement (Introduction + kontynuacja Movement Practice)

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.