logo_kolor_SVG

ZB

logo_kolor_SVG

Zespół

Marzena Kozłowska
Współwłaścicielka Boomerang Pilates Studio.

 

 

Boomerang Pilates Studio powstało z pasji do ruchu. Ruch to życie. Zostaliśmy zaprojektowani do ruchu, bezruch nas niszczy. Ponieważ współcześnie mamy coraz mniej okazji do spontanicznego wysiłku fizycznego – coraz więcej czasu spędzamy siedząc a zdobycze cywilizacyjne wyręczają nasze mięśnie na każdym kroku – tym ważniejsze staje się poszukiwanie okazji do dobrego ruchu. Takim ruchem jest bez wątpienia pilates.

Pilates jest dla każdego niezależnie od wieku, kondycji, umiejętności. Genialność tej metody polega na tym, że u swych podstaw ma zasadę adaptacji do konkretnych potrzeb konkretnego człowieka. Pilates przynosi korzyści nie tylko ciału, poprawia też samopoczucie i jakość życia. Chcesz poczuć się dobrze ze swoim ciałem, wypróbuj pilates.

Sama ćwiczę pilates od ponad dekady, połowę tego okresu jako aktywny instruktor cały czas podnosząc swoje kwalifikacje na kolejnych szkoleniach. W tym roku zakończyłam szkolenie Comprehensive Teacher Training Program Global w jednej z najlepszych światowych szkół BASI Pilates. Obecnie jestem w procesie praktyk i przygotowania do egzaminu.

Ukończyłam też podyplomowe studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie w zakresie jogi i relaksacji. Prywatnie praktykuję astanga jogę, która jest moją drugą miłością równoważną tej do pilatesu.

Mam narzędzia, wiedzę i doświadczenie, by zabrać cię w podroż do zdrowszego, sprawniejszego ciała. Przyjdź i spróbuj, a będziesz wracać!

 

 

 

 

MajaBarre_1

Maja Piotrowska


entuzjastka fitnessu, miłośniczka barre. Odkąd pamięta, próbuje swoich sił we wszelkich formach fitnessowych - od Callanetics po programy gwiazdy amerykańskiego fitnessu - Jillian Michaels. Odkryty przez nią dwa lata temu barre, w szczególności jego amerykański styl z dużą dawką fitnessu, to miłość od pierwszego wejrzenia. Zachwytem nad tą metodą ćwiczeń i ich efektami chce teraz zarażać innych.

Maja ukończyła także kursy w zakresie metody pilates: Body Balanced Pilates na macie, a także kurs Michael King Pilates Reformer. Ma na swoim koncie także kurs Body Balanced Barre. Obecnie jest w trakcie kursu Barre Eclipse u amerykańskiej instruktorki barre – Adrienne Rabena. Adrienne jest autorką metody Barre Eclipse.

Zapraszamy na zajęcia barre z Mają do Boomerang Pilates Studio na Saskiej Kępie.

Metoda Barre Eclipse jest uznana przez dwie ważne organizacje: National Academy Of Sports Medicine (NASM) i Athletics and Fitness Association of America (AFAA).

Maja będzie prawdopodobnie pierwszą instruktorką Barre Eclipse w Polsce!

Biorąc udział w zajęciach barre z Mają doświadczycie dobrodziejstw tej niesamowitej metody już od pierwszej lekcji. Barre Eclipse to niesamowity trening, który wzmacnia ciało i kości, poprawia metabolizm, wysmukla ciało i przede wszystkim jest bardzo pozytywny ze względu na muzykę specjalnie przygotowaną pod każdy workout. Gwarantuje też wspaniałe samopoczucie wiele godzin po treningu.

Barre to niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych i Australii ćwiczenia łączące elementy baletu, fitnessu, pilatesu i jogi. Charakteryzujący się stosunkowo niską intensywnością trening wzmacnia mięśnie głębokie i sprawia, że czujemy po nim moc i głęboki kontakt ze swoim ciałem. Barre to ćwiczenia przy drążku i na macie, przy wykorzystaniu m.in. ciężarków czy piłki. Treningowi towarzyszy muzyka, więc nigdy nie ma nudy! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy formy.   

Once you try, you will return.Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.