Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Jak zacząć ?


W jaki sposób się zapisać?

 

Najwygodniej zapiszesz się na wybrane zajęcia on-line. Wejdź na naszą stronę internetową www.boomerangpilates.pl i kliknij przycisk ZAPISZ SIĘ lub GRAFIK. Otworzy się aplikacja, za pomocą której sprawdzisz harmonogram zajęć i cennik. Nie jest konieczne pobieranie aplikacji na telefon, ale jest to praktyczne rozwiązanie. Logując się do aplikacji pierwszy raz utworzysz konto klienta, gdzie wygodnie będziesz mogła/mógł zapisywać się zajęcia (także cyklicznie) i odwoływać rezerwacje w razie potrzeby, a także opłacać karnet i monitorować postępy (ilość godzin spędzonych na macie lub na maszynach.Czy mogę odwołać rezerwację?

Tak, odwołanie rezerwacji jest możliwe, najlepiej zrobić to przez konto klienta założone w momencie zapisu na zajęcia. Pamiętaj, że Twoje wejście zostanie zwrócone na karnet, jeśli anulujesz rezerwację do 24 godzin przez rozpoczęciem zajęć.Co ze sobą zabrać na pierwsze zajęcia?

Idąc na zajęcia zabierz wygodny strój (leginsy i koszulkę). Nie potrzebujesz butów sportowych, ćwiczymy w skarpetkach antypoślizgowych lub na bosaka. Nie musisz zabierać maty. W studio mamy wygodne, miękkie maty do pilatesu. Wybierając się na jogę możesz zabrać swoją matę do jogi. W studio mamy do dyspozycji klientów dwie szatnie (męską i damską), gdzie bezpiecznie (zamykane szafki) pozostawisz rzeczy osobiste i telefon komórkowy. Jeśli będziesz potrzebować odświeżyć się po zajęciach, nic prostszego, dysponujemy prysznicem dla klientów.Czy pilates jest dla mnie?

 

Tak! Pilates to naprawdę trening dla każdego, niezależnie od formy i wieku. Także osoby po kontuzjach zyskają ćwicząc pilates. Prosimy jednak o poinformowanie instruktora o przebytych urazach i dolegliwościach. Chcemy, abyś czuła/ czuł się bezpiecznie.Nigdy nie ćwiczyłam/łem na maszynach do pilatesu? Czy dam radę?

Reformer to niezwykle przyjazne urządzenie. Trening na nim wcale nie musi być trudniejszy od treningu na macie. Osobom, które nigdy nie próbowały pilatesu - także pilatesu na macie - lub też od dawna nie ćwiczyły czegokolwiek, rekomendujemy zacząć właśnie od treningu na maszynach pilatesowych. Reformer pomaga stabilizować ciało we właściwej pozycji i dzięki temu ułatwia precyzyjne wykonywanie ćwiczeń, co na macie często sprawia trudność osobom początkująm. Zachęcamy do skorzystania z co najmniej jednego treningu indywidualnego przed zapisaniem się na zajęcia grupowe. 

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.