Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Pilates Warszawa Żoliborz - Boomerang Pilates Studio

Wiele osób ma obawy przed rozpoczęciem regularnych treningów, zwłaszcza jeśli do pory nie miały zbyt wiele wspólnego ze sportem. Tymczasem są i takie dyscypliny, które nie wymagają praktycznie żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu, by zacząć i spróbować w nich swoich sił. Należy do nich pilates, który z dnia na dzień zyskuje na popularności. W Boomerang Pilates Studio na Saskiej Kępie w Warszawie trenują nawet osoby z Żoliborza. Sprawdź, dlaczego warto do nich dołączyć!

Pilates Warszawa Żoliborz - czy pilates jest dla Ciebie?

O tym, że aktywność fizyczna przynosi wszechstronne korzyści organizmowi, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Z drugiej strony wiele osób traktuje ją jako nieprzyjemny obowiązek, a to spory błąd. Jeśli do tej pory nie udało Ci się znaleźć takiej formy ruchu, która sprawiałaby Ci autentyczną przyjemność i pomogła przełamać niechęć do treningów, spróbuj pilatesu. To jedna z najbardziej uniwersalnych dyscyplin sportu, mająca bardzo szerokie grono pasjonatów. Nasi instruktorzy krok po kroku wprowadzą Cię w jej tajniki, nawet jeśli do tej pory nigdy nie wykonywałeś podobnych ćwiczeń. Żaden sprzęt nie będzie potrzebny, wystarczą tylko dobre chęci. Jeśli chcesz, możesz jednak rozpocząć również od treningów na maszynach. Dużym atutem tej aktywności jest fakt, że poszczególne sekwencje można dopasować do możliwości konkretnej osoby, na przykład poprzez wykorzystanie odpowiednich akcesoriów. 

Wszystko to sprawia, że pilates ma swoich zwolenników zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn w bardzo różnym wieku. Kondycja fizyczna ani dotychczasowe doświadczenie ze sportem nie mają większego znaczenia w tym przypadku. Jeśli chciałbyś dołączyć do entuzjastów tej wyjątkowej dziedziny sportu, zapraszamy do kontaktu z naszą szkołą.

Od czego zacząć? - Pilates Warszawa Żoliborz

Najlepiej po prostu przyjść na trening i samemu przekonać się, jak wygląda na żywo. Najwygodniej zapiszesz się na niego za pośrednictwem naszej aplikacji. Nie musisz nawet instalować jej na telefonie, wszystko możesz zrobić z poziomu przeglądarki. Wybierz dogodny termin, przyjdź i sprawdź sam, jak sympatyczna atmosfera panuje w naszej szkole. Poznaj instruktorów i formułę prowadzenia treningów.

Gwarantujemy, że już jedne zajęcia z pilatesu wystarczą do tego, by przekonać się, jak wiele przyjemnością może sprawiać ta forma aktywności. Nie bez powodu tak wielu klientów z całej Warszawy, w tym również z Żoliborza regularnie odwiedza Boomerang Pilates Studio na Saskiej Kępie. Dołącz do nich i już dziś zadbaj o swoje ciało i psychikę razem z naszymi instruktorami.

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.