Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Pilates Warszawa Ursynów - Boomerang Pilates Studio

Szukasz aktywności fizycznej, która pomoże Ci utrzymać ciało w dobrej kondycji, a jednocześnie zadbać o dobre samopoczucie fizyczne? Zależy Ci na dobrym dojeździe z Ursynowa? Wybierz pilates na Saskiej Kępie w WarszawieBoomerang Pilates Studio. To świetna opcja zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej doświadczonych osób. Przekonaj się, ile przyjemności może przynieść Ci taki trening.

Dlaczego warto uprawiać pilates?

To jedna z najbardziej rozwijających dyscyplin sportowych. Pilates kształtuje świadomość ciała, w tym również mięśni głębokich, odgrywających ważną rolę w utrzymywaniu prawidłowej postawy. Wzmacnia i uelastycznia mięśnie. Poprawne wykonywanie sekwencji ruchów wymaga skupienia i zaangażowania, co pozwala odciąć się od codzienności i zapomnieć o problemach.

Poszczególne ćwiczenia mogą przybierać bardzo różne formy. Nasi trenerzy dopasują je do Twojej kondycji i aktualnych umiejętności, tak, aby trening jak najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. W miłej, swobodnej atmosferze możesz zarówno zacząć uprawiać pilates od podstaw, jak i rozwinąć swoje umiejętności w tej dziedzinie. Będziesz miał również okazję do poznania innych osób, które się nią pasjonują. Wspólne doświadczenia i wymiana opinii z pewnością Was zbliżą i być może zaprocentują nawet znajomościami, które przeniosą się poza salę treningową.

Pilates Warszawa Ursynów - kto może zapisać się na pilates w Boomerang Pilates Studio?

Nie ma żadnych ograniczeń w tej sprawie. Pilates to na tyle uniwersalna forma ruchu, że z powodzeniem mogą korzystać z niej zarówno kobiety, jak i mężczyźni praktycznie w każdym wieku. Bez wzglądu na to, jaka jest Twoja aktualna kondycja fizyczna i czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z podobnymi ćwiczeniami, możesz spróbować. Nasi profesjonalni instruktorzy zadbają o to, byś już od pierwszego treningu czuł się dobrze w naszej szkole. W razie potrzeby zmodyfikują poszczególne ruchy, uwzględniając Twoje indywidualne możliwości. Nie musisz zatem obawiać się, że kolejne powtórzenia sprawią Ci trudność. Trenerzy zawsze będą służyli Ci pomocą.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś spróbować swoich sił w pilatesie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Do naszego studia na Saskiej Kępie przyjeżdżają osoby z całej Warszawy, w tym również z Ursynowa, co najlepiej świadczy o wysokim poziomie świadczonych przez nas usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, jak wiele przyjemności mogą przynieść regularne treningi. 

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.