Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Pilates Warszawa Śródmieście - Boomerang Pilates Studio

Regularna aktywność fizyczna to jeden z najważniejszych filarów dobrego samopoczucia. Jeśli mieszkasz w Warszawie na Śródmieściu i chcesz trenować pilates, zapraszamy do  Boomerang Pilates Studio na Saskiej Kępie. Znajdziesz tam fantastyczną atmosferę, wykwalifikowanych instruktorów i profesjonalny sprzęt do ćwiczeń. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty i dojeżdżać do nas ze Śródmieścia.

Dlaczego warto wybrać pilates w  Boomerang Pilates Studio?

Na tle innych szkół, Boomerang Pilates Studio wyróżnia się przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem. Wszystkie zajęcia odbywają się w sympatycznych, bezpiecznych warunkach. Bez względu na poziom zaawansowania, każdy może czuć się u nas swobodnie. Doświadczeni instruktorzy służą fachową radą i pomocą na każdym treningu. W razie potrzeby mogą dostosować ćwiczenie do potrzeb konkretnej osoby, uwzględniając przy tym jej indywidualne możliwości. Chętnie odpowiedzą też na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości tak, aby każdy uczestnik zajęć miał pewność, że prawidłowo wykonuje poszczególne ruchy.

Pilates Warszawa Śródmieście - zalety regularnego uprawiania pilatesu

Jeśli zdecydujesz się regularnie trenować w naszym studio, Twoje ciało z pewnością będzie Ci wdzięczne. Uprawianie pilatesu niesie za sobą szereg korzyści. Sprawia, że człowiek staje się bardziej gibki. Uczy się świadomie wykorzystywać mięśnie głębokie do utrzymywania prawidłowej postawy. Podstawowym źródłem oporu podczas ćwiczeń jest ciężar własnego ciała, zgodnie z założeniami opracowanymi przez Josepha Pilatesa. Dzięki temu do ich wykonywania nie jest potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt. Dla ułatwienia można jednak posługiwać się taśmami, piłkami czy kółkami magic circle, które upraszczają niektóre ruchy, co może okazać się szczególnie pomocne w przypadku początkujących adeptów tego rodzaju treningu. 

Wreszcie, pilates stanowi także doskonały sposób na relaks i odcięcie się od codziennych problemów. Prawidłowe wykonywanie poszczególnych ruchów wymaga pełnego skupienia. Miła, swobodna atmosfera, w jakiej odbywają się wszystkie nasze zajęcia, sprzyja nawiązywaniu znajomości. Trening stanowi więc okazję nie tylko do dbania o kondycję, ale także o kontakty towarzyskie. Łatwy dojazd ze Śródmieścia jest dodatkowym atutem naszego studio. 

Zapisz się już dziś i przekonaj się, jak przyjemne mogą być treningi w naszej szkole i jak wiele korzyści mogą przynieść Twojemu ciału. Zachęcamy do skorzystania z zapisów internetowych za pomocą naszej aplikacji bez konieczności instalowania jej na telefonie.

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.