Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Pilates Warszawa Mokotów - Boomerang Pilates Studio

Chciałbyś zacząć regularnie trenować? A może dopiero spróbować ćwiczeń na macie? Nie wiesz, jaką szkołę wybrać? Boomerang Pilates Studio na Saskiej Kępie w Warszawie to idealny wybór, nawet jeśli mieszkasz na Mokotowie. Nasza oferta zajęć pilates i fantastyczna atmosfera panująca w studio z pewnością przekonają Cię, że warto do nas dojeżdżać. Sprawdź, co warto o nas wiedzieć!

Pilates Warszawa Mokotów - jak wyglądają zajęcia pilatesu w naszej szkole?

Przebieg zajęć jest zawsze dostosowywany do umiejętności i możliwości uczestników. Pilates to na tyle uniwersalna dyscyplina, że poszczególne ćwiczenia można modyfikować na wiele różnych sposobów. Nasi doświadczeni instruktorzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak to robić. Korzystając z ich pomocy i profesjonalnych wskazówek, będziesz się rozwijać, płynnie przechodząc między poszczególnymi poziomami zaawansowania. Nawet jeśli do tej pory nie miałeś styczności z tą formą treningów, wszystkiego Cię nauczą od postaw. A jeśli ćwiczysz już od jakiegoś czasu, trenerzy zaproponują Ci sposób wykonywania poszczególnych ruchów dopasowany do Twoich aktualnych umiejętności.

Podczas treningów głównym źródłem oporu jest ciężar własnego ciała. W naszej szkole do dyspozycji ich uczestników są również profesjonalne sprzęty i akcesoria do pilatesu, takie jak:

  • piłki,

  • taśmy oporowe,

  • wałki,

  • magic circle.

To świetny sposób na urozmaicenie kolejnych spotkań, ale i ogromna pomoc dla mniej doświadczonych uczestników. 

Dlaczego warto trenować pilates?

Zastanawiając się nad wyborem konkretnej dyscypliny, którą chciałbyś trenować, musisz przede wszystkim zastanowić się, jaki jest cel Twoich ćwiczeń. Pilates przynosi wszechstronne korzyści, zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej. Pomaga się wyciszyć, osiągnąć równowagę i balans, co ma ogromne znaczenie przy wszechobecnym pośpiechu i stresie. Wzmacnia mięśnie i sprawia, że ciało staje się bardziej elastyczne i gibkie. Poprawia świadomość położenia w przestrzeni. Uczy świadomego wykorzystywania siły mięśni głębokich (core). Sprzyja utrzymywaniu prawidłowej postawy. Umiejętności nabyte podczas treningów można wykorzystywać nie tylko na sali ćwiczeń, ale również w życiu codziennym, świadomie kontrolując poprawność wzorca ruchu.

Jeśli chciałbyś osiągnąć takie efekty, zapraszamy Cię do skorzystania z oferty naszej szkoły pilatesu w Warszawie. Dojazd z Mokotowa do Boomerang Pilates Studio jest łatwy, tym bardziej warto więc się zdecydować. Przekonaj się sam, jak przyjemne mogą być regularne treningi z naszymi instruktorami. 

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.