Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Pilates Bielany Warszawa - Boomerang Pilates Studio

Mieszkasz na Bielanach i szukasz szkoły pilatesu w Warszawie? Zapraszamy do Boomerang Studio Pilates! Nasza szkoła mieści się na Saskiej Kępie, ale odwiedzają nas uczestnicy z różnych części miasta, w tym także z Bielan.

Nasza szkoła pilatesu oferuje wysokiej jakości zajęcia z doświadczonymi instruktorami oraz przyjazną atmosferę. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze instruktorskiej oraz zaawansowanemu sprzętowi zapewniamy wysoką jakość, które przyniosą korzyści zarówno dla Twojego ciała, jak i umysłu.

Pilates Bielany Warszawa - dlaczego warto wybrać Boomerang Pilates Studio?

W trakcie zajęć wykorzystujemy ciężar własnego ciała jako główne źródło oporu. Nie daj się jednak zwieść, pilates to niezwykle skuteczny trening, który wzmocni i uelastyczni twoje ciało. Nauczysz się korzystać z siły mięśni głębokich tak, by uzyskać bardziej efektywny, funkcjonalny i zdrowszy ruch oraz poprawić postawę ciała.

Podczas zajęć Pilates na macie poznasz od podstaw zasady pracy z ciałem według metody Pilatesa. Zrozumiesz, na czym polega aktywacja centrum, stabilizacja miednicy, kręgosłupa i mechanika pracy łopatek. W czasie lekcji płynnie przechodzimy przez sekwencje precyzyjnych ruchów, mobilizując wszystkie grupy mięśniowe i stawy. Zajęcia pomagają przywrócić naturalne krzywizny kręgosłupa, niwelują napięcia, łagodnie, ale skutecznie rzeźbią ciało i koniec końców, dodają pewności siebie.

Pilates jest świetnym wyborem dla każdego niezależnie od poziomu umiejętności, ponieważ trening ten można łatwo modyfikować za pomocą małych rekwizytów, jak piłki, taśmy oporowe, magic circle czy wałki. W ten sposób można zarówno zwiększyć wyzwanie, jak i sprawić, że ruch będzie łatwiejszy dla osób mniej zaawansowanych.

 

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.