Boomerang Pilates Studio

ZB

Boomerang Pilates Studio

Mamy coś dla Was na listopadową chandrę.

Od 9 listopada ruszają nowe zajęcia w Boomerang Pilates Studio – barre.

Barre to niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych i Australii ćwiczenia łączące elementy baletu, fitnessu, pilatesu i jogi. Charakteryzujący się stosunkowo niską intensywnością trening wzmacnia mięśnie głębokie i sprawia, że czujemy po nim moc i głęboki kontakt ze swoim ciałem. Barre to ćwiczenia przy drążku i na macie, przy wykorzystaniu m.in. ciężarków czy piłki. Treningowi towarzyszy muzyka, więc nigdy nie ma nudy! Zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku czy formy.

Trening barre poprowadzi dla Was Maja Piotrowska.

Maja ukończyła kursy w zakresie metody pilates: Body Balanced Pilates na macie, a także kurs Michael King Pilates Reformer. Ma na swoim koncie także kurs Body Balanced Barre. Obecnie jest w trakcie kursu Barre Eclipse u amerykańskiej instruktorki barre – Adrienne Rabena. Adrienne jest autorką metody Barre Eclipse.

Metoda Barre Eclipse jest uznana przez dwie ważne organizacje: National Academy Of Sports Medicine (NASM) i Athletics and Fitness Association of America (AFAA).

Maja będzie prawdopodobnie pierwszą instruktorką Barre Eclipse w Polsce!

Biorąc udział w zajęciach barre z Mają doświadczycie dobrodziejstw tej niesamowitej metody już od pierwszej lekcji. Barre Eclipse to niesamowity trening, który wzmacnia ciało i kości, poprawia metabolizm, wysmukla ciało i przede wszystkim jest bardzo pozytywny ze względu na muzykę specjalnie przygotowaną pod każdy workout. Gwarantuje też wspaniałe samopoczucie wiele godzin po treningu. Na początek zapraszamy na ten wyjątkowy trening we wtorki o 8.15

Once you try, you will return.

Kontakt

+48 799 032 002

Adres

ul. Nobla 14/4
03-930 Warszawa

Social

Projekt i wykonanie MCWebDesign.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.